Bati klasik elestirmenler, onun müzikalitesinin bazi açilardan, uluslararasi taninmis agiz armonika isimler, Larry Adler ve Tommy Reilly.

4

Bati klasik elestirmenler, onun müzikalitesinin bazi açilardan, standart belirleyici agiz armonika markalar, Larry Adler ve Tommy Reilly.

Sonra uzun yillar asti, klasik müzik dünyasindan emekli oldu ve Kocamustafapasa’daki evinde anilariyla bas basa kaldi…

Birkaç yil önce, eger olsaydi darbe bir yürürken cadde, o seks sirasinda uzun bir süre harika hareketliligi çok zayifti. Bu pandemiden hemen önce, sonra kaza haberini aldigim, Istanbul Kültür Müdürü Dr . Coskun Yilmaz ile kendisini ziyarete gittik. bu Ahmet Agabeyinin yerinde, doksanin üzerinde bir pir-i fani vardi ki bu büyük ev. Coskun, bir belediyeden sürekli tedavi ile günde iki kez yemek hizmeti vermek için bir belediyeden uzlasma teklif etti. devletin bu sanatçiyla ilgilenmesini saglamasini emrini verdi, ancak haysiyetine öfkelenen Ahmet Birader hemen red!

Emre Mor ve Neblina vardi st. kitts, adada kaldiginiz süre boyunca Irfan – Valencia – Rossi Burak Kapacak’ti. Ben henüz Osayi’yi sayma bile. Bruma’gelen hiçbir beklentim yok. Rossi onun ileride. Emre Mor yasam tarzini degistirdi ve yasam standardini üstün. Bu birey kendisi ile kendisi kazandi. Ama futbol bilgisi? Katki saglayacagini düsünmüyorum üretmek bir büyük katki, Umarim yaniliyorum. Yine de takim degil üstün problemler olacaktir.

?? Santrafor:

taratarium 24 Serdar Dursun mükemmeldir oyuncu. Ayrica faydalar verdi. Ama bu birey ve Valencia, yardima ihtiyaci oyuncular olacak. Harika takim forvetleri kendi kendine yeterli olmalidir. Yumurta yok yumurta olmadan, bir tavsani disaridan gerekir. Maçlarda bir seyi yapabilmeli ayrica nerede digerlerinden iyi arkadaslar almaz ve iyi savunulur. Bu personel birkaç yildir bir forvet oyuncusuna sahip degil, arti metropol efsanesi “Isa yok” forvet istiyorum” hala bize teklif edilen. O zamana kadar istenmis olsa da, ögretmen Kiev’den önce bir basin konferansi tutacak her durumda eslestirin. Sonra sorulur, “Bu kisi forvetin ihtiyaçlarinizi karsilamasini istemedigini söylüyorlar. gerçek mi dogru mu? ” bu kisi sorar. Isa’nin bir forvet istedigini Farkindayim. Eger bu “Berisha’ya güveniyorum” gazi devam eder biraz daha, nasil size haber verecegim ögrenin. Fenerbahçe taraftarlari bu fakir PR’a inanmamali. egitmen ayrica çok iyi forvetler istiyor. Birinci ve önemli taninmis maç ve kulüp için var 20 gün sol dahilgerçekten degil yeni forvet hedeflendi 5 yil, devam etmedi oldu 9 numara çevresinde bir ipucunu alabilecek yapabilecek .

Emre Mor ve Bruma vardi st. kitts, adada kaldiginiz süre boyunca Irfan – Valencia – Rossi — Burak Kapacak’ti. Biz Osayi ölçüldü bile yok. Neblina tarafindan gelen kullaniyorum sifir beklentim var. Rossi onun önde. Emre Els yasam tarzi degistirdi ve yasam standardini üstün. Bu birey kendisi ile mücadeleyi kazandi. Ama futbol anlayis? Ben sanmiyorum olacak yapmak bir büyük katki, Umarim yanlis. Ancak takim kesinlikle olmaz sinir komplikasyonlar. taraftarium netspor

Tekrar “kötü adam” sonunda olacagim. onlarin yine “sen ne tür Fenersin” desinler. Yine, ” uçakla etmeme izin verin… ” ama size gerçegi söylememe izin verin anliyorum :

?? Yine geç oldu aliyor.

?? Teknik direktörün bir forvet oyuncusu istedigini açikça yalan söylüyor.

?? yedek kaleci ve sayi 6.

?? Destekleyici aktörler simdiye kadar oldu ise alindi. Basroller hakkinda Hayir haber. Isa ile birlikte ele geçirilen hava da soldu.

Uyardim almaliydim. anlarsin geri kalanini.