Bolu’da kamp yapan Gaziantep FK baskani Cevdet, fiyat oranlarindan yilda çok iyi oyuncu transferleri yapamadiklarini belirterek, “Bu kadar yüksek bir hedefimiz yok. Çünkü tüm takimlar dolar ve euro kuruyla korkunç bir durumda

5

Bolu’da kamp yapan Gaziantep FK baskani Cevdet, fiyat oranlarindan yeni sezon çok iyi oyuncu transferleri yapamadiklarini belirterek, “Bu kadar yüksek bir hedefimiz yok. Çünkü tüm takimlar dolar ve euro kuruyla zor bir durumda. inç

Geçen yil Çok Lig’de ilk sezonunu yasadigini Ilan, Öksüz, “Bence iyi bir performans sergiledim hatta gerçi kulübüm ve menajerim kulübüm faydasini en iyi karari kim verecek.

“BIR ÇOK IYI HATAYSPOR IZLEYECEGIZ”

Deniz seviyesinden 3 bin 176 metre yükseklikteki Palandöken Dagi’nin etegindeki Yüksek Irtifa Kamp Merkezi’nde ilk etap kampina baslayan Hatayspor, güçleniyor. Geçen yil takima katilan ve beklentilerin ötesinde bir performans sergileyen 26 yasindaki savunma Burak Öksüz, bunu birlikte hedeflerinin son yil sergilemek Hatayspor a ligi zirvede tamamlamak. Odaklanmaya vurgu yapmak öyle iyi ki ona adiyla hitap edilmesi belirtilmistir sayisiz Bunun kendisini motive ettigini belirten Öksüz, “Fakat ben saha disi düsünmekle. Menajerim ve kulübüm bu konulari konusunda hevesli. benim ve kulübümün

Eski Besiktasli futbolcu Dusko Tosic ve esi Jelena Karleusa 14 yillik evliliklerini sonlandirdi. NTV’nin haberine göre, “Maalesef Duskoyla artik gelecekte bir aile olarak yasiyor.

Trabzon’da sanatin çesitli bölümleri ile ilgilenen Sehirden.

Tarim ve Orman Bakanligi’na bagli onikinci Doga Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlügü ve Tilsim Dünya Çapinda Sanat Dernegi için Maçka bölgede “Doga Turizmi Faaliyetleri”.

Etkinligin aralik içinde, yirmi sanatçi, ebru, fotograf, çini, , üç boyutlu sekillendirme, damgalama, keçe, filografi ve resim parlakligi birlikte gelip bölgeyi gezdi.

Altindere Vadisi Ülke Çapinda Park’ta insa edilen teraslar hakkinda bilgili sanatçilar Bölüm’den Yönetici Akif Ümuzer ve personeli bir çalistay düzenledi.

Kisa sürenin sonunu deneyen yildiz oyuncu, yetmis altida Muhammed Gümüskaya’dan ayrildi.

Fenerbahçe’nin 27 yasindaki futbolcusu Mert Hakan Yandas yaralandi.

Milli oyuncu, MR ile Istanbul’a geri geldi ve sirt kasinda agri hissettigi için tedavisine devam etti.

Fenerbahçe Sirp danisman Partizan bu aksam ile dostluk maçi oynayabilir.

Graz’daki Mercury Arena’da oynanacak maç 19.30’da baslayacak ve TRT Spor’dan aktarilacak.

In case you have virtually any issues concerning where by as well as the best way to use canlı basketbol izle matbet, it is possible to e-mail us at the web-page.